Sesje indywidualne online

czujesz się zagubiona?

nie wiesz co znaczy bezwarunkowo pokochać siebie?

brakuje Ci pewności siebie?

nie wierzysz w siebie i własne możliwości?

masz wrażenie, że w Twoim życiu czegoś brakuje?

nie potrafisz  zaakceptować siebie, taką jaka jesteś?

czujesz, że potrzebna jest Ci zmiana?

chcesz zostawić za sobą przeszłość i w końcu zacząć żyć

Nauczę Cię, jak odzyskać  wewnętrzny spokój i równowagę i dzięki temu odwagę podejmowania dobrych dla Ciebie decyzji.

Pokażę Ci, jak odkryć najpiękniejsze zakątki Twojej duszy, by na zawsze zagościła w Tobie wewnętrzna radość i zaufanie do Życia.

Odnajdziesz swoja autentyczność. Twoje prawdziwe ja.

Jako Twoja zaufana przewodniczka – pomogę  Ci zmienić Twoje Życie, w każdym jego obszarze: relacjach, zdrowiu, dobrobycie finansowym, sukcesie w biznesie, rozwoju duchowym i ogólnie żyć pełniej, świadomiej i w bezwarunkowej miłości do siebie.

Zapewniam Ci wsparcie, kiedy trzeba dokonać wyboru.

Pomagam Ci wyjść poza narzucone przez siebie ograniczenia oraz wspieram i motywuję, kiedy pojawiają się wyzwania.

Wiele z nas mówi o tym, czego chce, ale z różnych powodów nigdy nie podejmuje kroków, aby to osiągnąć.

Mogą to być ograniczające przekonania, brak wiary w to, że jest to możliwe, brak umiejętności emocjonalnych, umysłowych i duchowych, trudności w ustalaniu priorytetów i podejmowaniu działań oraz odkładanie na później.

Podczas naszych  konsultacji jeden na jeden pomagam Ci w dokonywaniu zmian w Twoim życiu. Proces ten jest zaprojektowany tak, aby pomóc Ci zmienić całe Twoje życie.

“Wierzę, że nasze prawdziwe, pełne, szczęśliwe życie zaczyna się od bezwarunkowego pokochania siebie i tego  właśnie uczę moje klientki, cudowne kobiety, które nie zauważają, jakim diamentem w istocie są. Razem odkurzamy ten diament, żeby znowu zaczął lśnić i oczarowywać swoim pięknem.” 

Wyjątkowy program coachingowy

“Pokochaj i uzdrów swoje życie!!!” Louise L. Hay

Intensywny program  1 do 1 promuje rozwój wewnętrznych umiejętności, takich jak medytacja, wizualizacja, afirmacje, praca z lustrem, proces przebaczania… i wiele innych.

Podczas gdy koncepcja Prawa Przyciągania jest obecnie częścią wielu programów coachingu, Louise Hay zawsze to prawo wykorzystywała w swoich sesjach.

Droga do bycia szczęśliwym nie jest łatwa. Wymaga samodyscypliny, dużej świadomości i wewnętrznej wolności.

Pamiętaj, że jestem tu po to, aby Ci pomóc! Sprawię, abyś nie musiała błądzić. Dam Ci wskazówki, dzięki którym będziesz podążać do wyznaczonego sobie celu.

Niektóre z wielu korzyści wynikających z skorzystania z sesji:
Szybciej osiągasz zamierzone cele
Uczysz się jak skupić się na swoich mocnych stronach i możliwościach, a nie przeszkodach
Uczysz się technik oczyszczania przeszłości i tworzenia nowej przyszłości, jak również radzenia sobie z wszelkimi codziennymi wyzwaniami, pojawiającymi się na Twojej drodze
Masz we mnie swojego opiekuna i mentora, który wspiera Cię w odkryciu Twojego pełnego potencjału
Rozwijasz głębsze intuicyjno - duchowe połączenie z Uniwersum
Uczysz się korzystania z Twoich mentalnych, emocjonalnych i duchowych zdolności w celu osiągnięcia równowagi i sukcesu w każdym obszarze Życia

Jesteś zdecydowana odmienić swoje życie?

Oto moja oferta:

15-minutowa rozmowa bezpłatna
przy wirtualnej kawie

» Poznajmy się! Zrób pierwszy krok i sprawdź,  czy i który projekt pasuje do  Ciebie najlepiej.

 1 sesja online

» Pracujemy nad sprecyzowanym przez Ciebie problemem

» Sesja trwa 60 minut

Inwestycja w siebie: 250,00 zł/55,00 euro

Projekt: “Kocham siebie”

Program dla kobiet, które chcą stać się niezależne, uwierzyć w siebie i żyć swoim życiem.

»  3 sesje 60 – minutowe online

» Bardzo ważna jest kamera i mikrofon

» Program spotkań precyzyjnie dopasowany do Twojej sytuacji

» Medytacje i wizualizacje

Inwestycja w siebie: 549,00 zł/125,00 euro

Projekt “Kocham siebie — uzdrawiam swoje ŻYCIE

» Zaczynamy od cyklu 6 sesji coachingowych po 90 minut ze średnią około jednej sesji w tygodniu.

» Nagranie z sesji na życzenie

» Program dopasowany wyłącznie do Ciebie i Twojej sytuacji

» 6 medytacji podczas spotkań

» Cotygodniowe testy i ćwiczenia uświadamiające i prowadzące Cię do pokochania siebie

» Nagrania ze spotkań, które możesz ponownie, spokojnie sobie odtworzyć

» Moje wsparcie między spotkaniami i tydzień po ostatnim

Skontaktuj się ze mną po więcej informacji

Spotkania z Justyną to cudowna droga – pełna zaskakujących odkryć, wejrzenia w głąb siebie i odkrycia tajemnic duszy. To droga pełna zwrotów akcji. Przynajmniej tak było u mnie. Odbyłyśmy 6 sesji, w trakcie których odkryłam ból z przeszłości, zmierzyłam się z lękami teraźniejszości i spojrzałam z nadzieją na przyszłość. Odkrywanie tego wszystkiego było procesem, w którym dyskretnie uczestniczyła Justyna. Dyskretnie, ale też silnie i pewnie. Bez oceniania, bez krytyki. Była wsparciem i drogowskazem. Pokazywała, na czym mam się skupić, gdzie jeszcze zerknąć, a w czym kopać głębiej. Mogę z całego serca podziękować za jej wsparcie i przede wszystkim za spokój, którego mnie “Duracelkowi” (określenie Justyny 🙂 ) brakuje. 

Kamila

Od dawna wiem, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Uważam, że zostałaś posłana mi z Nieba. To była odpowiedź na moje wezwanie dotyczące chęci przebaczenia i pozbycia się urazy. Na FB natrafiłam na Twoje nagrania. Zobaczyłam w Tobie samą siebie. Czasami miałam wrażenie, że opowiadasz moja historia życia. Od jakiegoś czasu wiedziałam, że coś mnie blokuje aby pójść dalej do przodu i gdy Cię pierwszy raz usłyszałam wiedziałam że jesteś osobą która będzie umiała dotrzeć do mojego wnętrza. Justynko już kilka indywidualnych sesji za nami, a ja już odkryłam tyle rzeczy w Sobie, które do tego czasu były dosłownie zakryte. Przebaczyłam sobie, patrzę na siebie z miłością, przestałam siebie krytykować, odkryłam moje schematy działania. Dziękuję Tobie za każde spotkanie w którym mogę odkrywać Siebie. To Twoja otwartość, zrozumienie i podejście z sercem do drugiej osoby powoduje że dokonują się w nas tak wielkie zmiany. 😘

Justyna

Dziękuję bardzo 😘 Od naszej rozmowy minęło już sporo czasu, a moja waga ruszyła jakieś dwa tygodnie później, gdy całkowicie odpuściłam sobie szukania sposobów i wbiłam do swojej podświadomości, że ja już sposób znam i teraz praktyka. Powoli i na spokojnie chudnę, ale to dla mnie bardzo dobrze, bo wiem, że wtedy moja skóra ma możliwość na regenerację. 🙂 Ważyłam 80 kg, gdy rozmawiałam z Panią, a teraz jest już 76 kg. Łącznie schudłam w ciągu półtora roku w zasadzie 19 kg, bo startowałam od 95 kg. 🙂 Cały czas powtarzam sobie “Wszystko co jem sprawia, że zdrowo chudnę” “Ważę 65 kg. Jestem zdrowa, śliczna i szczupła” “Woda to mój naturalny spalacz tłuszczu”. Bardzo dziękuję za pomoc i uspokojenie.  ♥ Życzę z całego serca ogromnych i pięknych manifestacji w Pani życiu! 

Wioletta

Wiem, że jesteś gotowa.
Wiem, że potrafisz zmienić swoje życie i sięgnąć co najmniej gwiazd.
Zacznij już dzisiaj! 

12 + 14 =