Odbierz kalendarz z afirmacjami na luty.

Zachęcam Cię do praktykowania afirmacji, ponieważ wiem, że dzięki nim:

zobaczysz swoje życie w zupełnie innym świetle

wzmocnisz pewność siebie

zaczniesz przyciągać pozytywnych ludzi, zdarzenia

zaakceptujesz siebie taką jaka jesteś

zmniejszysz stres i pozbędziesz się lęków

zaczniesz zdrowiej żyć

Jest jeszcze wiele, wiele innych korzyści i trudno jest mi tutaj wymienić je wszystkie…

Gwarantuję Ci, że z czasem sama je dostrzeżesz. Afirmacje skierują Cię na pozytywne tory. Jedyne, czego oczekuję to pozytywnego podejścia do ich mocy.

Na niedowiarki afirmacje też działają, jednak dokładnie w odwrotny sposób, bo karmią swoje głowy negatywnymi myślami.

O mnie

Nazywam się Justyna Domańska i jestem life coachem, mentorem  i certyfikowaną nauczycielką filozofii i metod Louise Hay. Pomagam przejść kobietom transformacje, których potrzebują w życiu.

Książka Louise Hay „Możesz uzdrowić swoje życie” trafiła do mnie w momencie, kiedy moje życie przewróciło się do góry nogami. Z dnia na dzień zostałam samotną matką z 6-letnią wtedy córką, w obcym kraju, bez dachu nad głową.

Byłam tą kobietą i jej filozofią zafascynowana. Wtedy też pojawiło się marzenie, żeby tak jak ona pomagać kobietom w pokochaniu siebie.
Moje marzenie się spełniło. Po długim procesie przygotowawczym mogłam wziąć udział w elitarnym szkoleniu „Heal Your Life Teacher Traning” i otrzymałam certyfikat z Hay House w Stanach Zjednoczonych.

Żeby jak najlepiej pomóc kobietom w procesie przemian, ukończyłam również Inge Rock Academy. To szkoła coachingu, która w Belgii uznawana jest za prestiżową, budzi autorytet.

Z tego połączenia powstał mój autorski coaching. Jest taki, jak połączenie USA i Belgii – na pierwszym miejscu stawia poszanowanie granic. Pracę ze mną będziesz wspominać, jako przemianę, która odbyła się w przestrzeni, która jest na wskroś bezpieczna, bo głęboko wierzę, że tylko w takiej atmosferze można dokonać naprawdę ważnych i wielkich zmian.