BEZPŁATNY MINI WARSZTAT

10 prostych kroków do pokochania siebie

Wiesz, że miłość własna jest ważna i potrzebna, a jednocześnie czujesz, że to nie jest “Twoje”? Chciałabyś doświadczyć stanu, w którym szczerze powiesz do lustra “Hej, kocham Cię!”?

Ten warsztat oparty jest na filozofii Louise L. Hay, autorce takich bestsellerów jak książka “Możesz uzdrowić swoje życie” i “Wszystko będzie dobrze”.

Jest wprowadzeniem do warsztatów samorozwojowych “Love Yourself Heal Your Life” (Pokochaj siebie, uzdrów swoje życie), które będę niebawem organizowała.

Czego możesz się spodziewać po tym darmowym mini warsztacie? :

powiemy sobie o tym, czym jest miłość do siebie

podpowiem Ci jak w 10 krokach zacząć kochać siebie

poprowadzę medytację

zrobimy jedno, bardzo ciekawe ćwiczenie

I to wszystko w atmosferze miłości, szacunku i zaufania.

Strona organizacyjna

Warsztat odbędzie się na grupie zamknietej na Facebooku 

Co Ci jest potrzebne:

  • przede wszystkim otwarte serce i gotowość na zmiany.
  • dobry internet, komputer, laptop lub smartphone 
  • lusterko
  • coś do pisania

Warsztaty prowadzę cyklicznie, co 4-6 tygodni.

Najbliższy warsztat:  06 grudzień 2022 godzina 20:00 

Miejsce: Na grupie zamkniętej na FACEBOOKU, do której link dostaniesz po zapisie na warsztat. 

Jesteś zainteresowana?

Zapisz się na listę.  Szczegóły prześlę Ci mailem.

O mnie

Nazywam się Justyna Domańska i jestem life coachem, mentorem  i certyfikowaną nauczycielką filozofii i metod Louise Hay. Pomagam przejść kobietom transformacje, których potrzebują w życiu.

Książka Louise Hay „Możesz uzdrowić swoje życie” trafiła do mnie w momencie, kiedy moje życie przewróciło się do góry nogami. Z dnia na dzień zostałam samotną matką z 6-letnią wtedy córką, w obcym kraju, bez dachu nad głową.

Byłam tą kobietą i jej filozofią zafascynowana. Wtedy też pojawiło się marzenie, żeby tak jak ona pomagać kobietom w pokochaniu siebie.
Moje marzenie się spełniło. Po długim procesie przygotowawczym mogłam wziąć udział w elitarnym szkoleniu „Heal Your Life Teacher & Coach Traning” i otrzymałam licencję z Hay House w Stanach Zjednoczonych.

Żeby jak najlepiej pomóc kobietom w procesie przemian, ukończyłam również Inge Rock Academy. To szkoła coachingu, która w Belgii uznawana jest za prestiżową, budzi autorytet.

Z tego połączenia powstał mój autorski coaching. Jest taki, jak połączenie USA i Belgii – na pierwszym miejscu stawia poszanowanie granic. Pracę ze mną będziesz wspominać, jako przemianę, która odbyła się w przestrzeni, która jest na wskroś bezpieczna, bo głęboko wierzę, że tylko w takiej atmosferze można dokonać naprawdę ważnych i wielkich zmian.