Po raz pierwszy w Polsce!

 Certyfikowane warsztaty, stworzone przez samą Louise L. HAY,
pionierkę rozwoju osobistego, mentora i life coacha.

Wzięły w nim udział miliony ludzi na całym świecie!!!
Teraz dostępne dla Ciebie, w wersji online.

“Uzdrów swoje Życie” 

Warsztaty stworzone są przez samą Louise Hay i oparte na jej autorskiej książce „Możesz uzdrowić swoje życie”. Ćwiczenia i medytacje, które wykorzystuje w trakcie warsztatów, są wyjątkowe i nigdzie dotąd nieopublikowane.

Do dnia dzisiejszego regularnie brały w nich udział tysiące ludzi na całym świecie, ale nigdy dotąd w języku polskim.

Dlatego masz okazję wzięcia udziału w tych wyjątkowych spotkaniach już teraz!!!!

Ja daję Ci możliwość uczestniczenia w nich w Twojej bezpiecznej przestrzeni, w Twoim fotelu. Poprowadzę je online na platformie ZOOM.

Ten warsztat pozwoli Ci skupić się na kluczowych momentach w Twoim życiu. Da Ci szansę rozprawić się z Twoimi nawykami myślowymi, które doprowadziły Cię do miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

Louise mówi: „Nie ma magicznegorozwiązania, ani sekretnego procesu, który sprawiłby, że nagle poczujesz się szczęśliwy. Istnieje natomiast zestaw inspirujących spostrzeżeń i praktycznych ćwiczeń, z których możesz korzystać codziennie, aby doświadczyć pozytywnych zmian w swoim życiu”.

Proces pozwoli Ci poznać i zrozumieć jak ograniczające przekonania kierują Twoim życiem oraz mają wpływ na ważne aspekty TWOJEGO życia. Zdobędziesz narzędzia i poznasz metody jak uporządkować emocjonalny bałagan, który panuje w Twoim życiu.

Zaakceptujesz siebie i nauczysz się kochać, gdyż są to fundamenty filozofii Louise Hay i na nich zbudowany jest ten warsztat.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH? 

Dowiesz się, jak skutecznie wykorzystać potęgę swoich myśli.

Poznasz ograniczające Cię wzorce i przekonania, które nie pozwalają Ci pójść do przodu.

Zaczniesz myśleć konstruktywnie, co rozwinie Twoją świadomość.

Odzyskasz równowagę i pozytywne nastawienie do życia.

Wyjdziesz z roli ofiary.

Przywitasz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem i nauczysz się słuchać jego potrzeb.

Nauczysz się osiągać swoje cele za pomocą afirmacji i wizualizacji.

Co się stanie, jeśli nie skorzystasz z mojej oferty?

Twoje życie będzie wyglądać,
jak do tej pory.

W dalszym ciągu będziesz czuła, że czegoś Ci w życiu brakuje.

Będziesz podejmowała te same decyzje.

Doskonale rozumiem, że myśl o zmianach, wyjściu ze strefy komfortu i inwestowanie w siebie może wydawać się  przerażające.

Pamiętaj jednak, że nic nowego się nie wydarzy, jeśli Ty sama sobie na to nie pozwolisz.

Zadaj sobie zatem pytanie: jak będzie wyglądało Twoje życie za rok, jeśli nic w nim nie zmienisz i nadal będziesz robiła wszystko tak, jak robisz do tej pory?

A teraz wyobraź sobie, jak będzie wyglądało twoje życie, jeśli zaczniesz czuć więcej miłości do siebie, zyskasz więcej pewności siebie i będziesz mogła odpuścić złość, nienawiść, zaczniesz stawiać granice i odważysz się nareszcie realizować swoje plany.

Którą drogę wybierasz?

Kim jestem?

Nazywam się Justyna Domańska.

Przez pierwszą część mojego życia byłam przekonana, że na miłość, szacunek i szczecie muszę sobie zasłużyć. Od dziecka słyszałam, że jestem niewystarczająco dobra i niczego nie osiągnę, jeśli się nie zmienię. Z tymi przekonaniami szłam przez życie, próbując udowodnić, że zasługuję na miłość, akceptację, szacunek. Im bardziej chciałam to pokazać, tym bardziej cierpiałam.
Dopiero dzięki książkom i uczestniczeniu w kursach i warsztatach Louise, zastosowaniu nauk, prostych narzędzi rozwojowych mogłam doświadczyć cudownej i trwałej przemiany. To tam usłyszałam po raz pierwszy w życiu, że każdy zasługuje na bezwarunkową miłość.
A wcześniejsze decyzje, podejmowałam nieświadomie, przez pryzmat moich niewspierających przekonań.

Dzięki temu, że bezwarunkowo pokochałam siebie:

  • uwolniłam się od nawracających depresji i burn-outów,
  • zamieniłam toksyczne związki na relacje z osobami, które kochają
    i akceptują mnie bezwarunkowo,
  • odważyłam się porzucić pracę, która mnie wypalała i mając 50 lat, zaczęłam robić to, co kocham,
  • całkowicie zmieniłam spojrzenie na świat, ale przede wszystkim na siebie.

Od czego zaczęłam?

Zaczęłam od Tych właśnie warsztatów. Dlatego z przyjemnością zapraszam Cię  w niezwykłą podróż, która pozwoli Ci odkryć, jak wyjątkową i ważną jesteś osobą oraz jak wielką masz w sobie moc.

Podczas tych intensywnych warsztatów odpowiesz sobie na pytania:

Czym jest pozytywne myślenie (a czym nie jest) i jak je wykorzystywać w codziennym życiu?

Czym są afirmacje i jak je stosować, żeby przynosiły efekty? (uczysz się od królowej afirmacji)

Jak Twoja rodzina i otoczenie, w którym się wychowałaś, wpływa na Twoje życie?

Jak przebaczyć sobie i innym, oraz dlaczego jest to takie ważne?

Jak Twoje myśli wpływają na Twoje zdrowie?

Jak nauczyć się kochać siebie?

Jak wyładować stres i złość?

Co to są wzorce myślowe, przekonania i jak je zmienić?

Organizacja warsztatów:

Inwestycja w siebie

550,00 zł    

Termin:

do ustalenia

Czas:

3 dni, w godzinach 19:00 – 21:30

Miejsce:

online na platformie ZOOM

Dołączając do warsztatów otrzymujesz:

3 spotkania online pełne inspiracji, wiedzy i ćwiczeń

8-godzinny warsztat żywo, w zaciszu Twojego domu

streszczenie warsztatów w formie PDF

spotkanie podsumowujące, online - tydzień po warsztatach

3 nagrane medytacje

1 - godz. sesja indywidualna po warsztatach

Program warsztatów:

Dzień 1:

Podstawowe tezy filozofii Louise Hay

Połączenie ciała z umysłem

Muszę czy mogę?

Twoje spojrzenie na problemy

Dzień 2:

Rozmowa z  wewnętrznym dzieckiem

Praca z lustrem

Połączenie  z naszym  sercem

Nasze podświadome przekonania

Dzień 3:

Przebaczenie jako droga do szczęścia

Jak tworzyć afirmacje

Moje nowe życie

Zakończenie

Louise Hay 

Jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie rozwoju osobistego.

Jej najbardziej znanym dziełem jest bestseller pt. Możesz uzdrowić swoje życie”. To przełomowe dzieło, w którym zawarta jest cała mądrość, którą zdobyła po wielu latach studiów i badań oraz dzięki pracy jako doradca metafizyczny.

Książka ta jest do dziś uważana za podstawowe źródło wiedzy dla ludzi, którzy chcą lepiej poznać siebie i poprawić jakość swojego życia.

Do tej pory na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów egzemplarzy tej książki. Została przetłumaczona na 25 języków. Spostrzeżenia Louise Hay zostały również sfilmowane w inspirującym filmie “Heal Your Life”, który również odniósł wielki sukces na całym świecie.

Louise L. Hay miała dzieciństwo pełne nadużyć, wykorzystywania seksualnego, biedy i przemocy. Już jako dorosła kobieta zachorowała na raka. Potraktowała chorobę, jako okazję do przetestowania metod, których uczyła, na sobie.

Dzięki swojej promiennej osobowości i dawaniu przykładu swoim życiem Louise była i nadal jest ogromnym źródłem inspiracji dla wielu osób.

Inni o warsztatach:

Długo się zastanawiałam nad skorzystaniem z oferty Justyny. Muszę jednak przyznać, że to był strzał w dziesiątkę! W ciągu kilku sesji wiele zrozumiałam. Naprawdę odkryłam rzeczy, których nie byłam świadoma. Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam tego doświadczyć. Coś pięknego zostało we mnie wyzwolone i żyje mi się lepiej!

Iwona M.

Justyna w swoim nauczaniu jest bardzo naturalna. Szybko można wyczuć, że przekazuje filozofię i wiedzę prosto z serca – szczególnie, jeśli chodzi o miłość do siebie. Louise Hay jest obecna w jej życiu, co jest zauważalne już od pierwszych chwil. Świetnie prowadzi medytacji. A do tego ten jej piękny, spokojny głos… Cudownie było się w niego wsłuchiwać.

Milena Rossato

Dzięki tym warsztatom pojawiła się u mnie chęć wprowadzenia zmian. Zdałam sobie sprawę, że mogę sobie poradzić z wieloma problemami oraz że są osoby gotowe mi pomóc.

Spotkania były dostosowane do potrzeb i możliwości uczestniczek, a tematy odpowiednio wprowadzone. Każda z nas mogła liczyć na wyjaśnienie wątpliwości. Czułyśmy się prowadzone, bezpieczne, wysłuchane i zrozumiane.

Justyna jest ciepłą i otwartą osobą. Zaopiekowała się każdą kobietą biorącą udział w warsztacie i dla każdej znalazła czas. Rozciągała go poza wszelkie granice, by indywidualnie doradzić i nakierować nas i nasze sprawy na właściwe tory. Chyba wszystkie jesteśmy jej bardzo wdzięczne.

Justyna i przekazana przez nią filozofia zajęły ważne miejsce w moim sercu.

Bardzo jej dziękuję.

Magda D.

WOW! Czuję, że robisz to z sercem i masz ogromną wiedzę oraz doświadczenie w tej dziedzinie. To było TO! TEGO właśnie potrzebowałam! Działaj dalej i uzdrawiaj kobiece dusze!

Bo Wouters

Warsztaty były niezwykłą podróżą w głąb siebie. Przyniosły mi mnóstwo wniosków, które zmieniły moje nastawienie. W końcu nauczyłam się wybaczać, dzięki czemu żyje mi się lżej. Naprawdę jestem szczęśliwsza! Aż nie mogę uwierzyć, że miałam tyle wątpliwości, żeby się zapisać.

Warsztaty były ciekawie prowadzone. Justyna przedstawiała różne metody, których efekty mnie zaskoczyły. Wiem, że to dopiero początek mojej transformacji, dlatego powiem: Justyno, niebawem wrócę!

Monika G.

Z warsztatów wyniosłam samoświadomość i poczucie własnej wartości.

Co sądzę o prowadzącej?

Zawsze perfekcyjnie przygotowana. Pogodna, ciepła, rzeczowa, pełna empatii. Justyna stworzyła atmosferę akceptacji. Nie było oceniania. To BEZCENNE doświadczenie.

Maria M.

Warsztaty były mega inspiracją. Pokazały mi, że to od nas zależy, jak chcemy przeżyć swoje życie. Nauczyły mnie innego postrzegania świata. Były pełne optymizmu, którego w tamtym momencie bardzo potrzebowałam.

Formuła zajęć była zrozumiała, pełna ciekawych wskazówek i pozytywnej energii.

Justyna jest wspaniałą osobą. Jej głos, uśmiech i wsparcie dają poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niej pokochałam własne życie.

Jolka K.