Kilka słów o mnie.

Cieszę się, że chcesz mnie poznać. Z przyjemnością opowiem Ci swoją historię, bo dzięki niej zrozumiesz, że warto odważyć się na zmiany, uwierzyć w siebie i w swoje marzenia.

Zawsze uwielbiałam podróże, poznawanie nowych ludzi, miejsc, kultur.
Może właśnie dlatego 20 lat temu zdecydowałam się wyjechać na stałe z Polski. Podświadomie czułam, że właśnie tak powinnam zrobić, że to dobra droga.

Było to jednak również wielkie wyzwanie – nieznany kraj, nowy język, inni ludzie i zostawienie za sobą wszystkiego, co było mi bardzo bliskie.

Tak oto, idąc za moim wewnętrznym głosem, znalazłam się w Belgii.

To właśnie tam moje, dopiero co uporządkowane, życie wywróciło się do góry nogami. Z dnia na dzień zostałam samotną matką z sześcioletnią wtedy córką, w nadal obcym kraju, bez dachu nad głową. Byłam zagubiona i przerażona.

By poszerzyć zakres wiedzy psychologicznej, ukończyłam Inge Rock Coaching & Mind Academy w Belgii. To szkoła coachingu, która uznawana jest w tym kraju za prestiżową i budzi autorytet. Wyniosłam z niej cudowne doświadczenia. Była to nauka, która dała mi potężne narzędzia do pracy z kobietami oraz do wspierania ich transformacji.

Poprzez szkolenia online poznawałam kolejne fascynujące osoby i ich poglądy – Dr Wayne W. Dyer, Gregg Braden, Joe Dispenza, Bruce Lipton. Wszystko po to, by stawać się coraz lepszą specjalistką.

Pomaganie innym kobietom w trudnych chwilach stało się moim celem. Odnalazłam brakujący element do szczęścia.

Zakończę słowami mojej mentorki Louise Hay:

„Musimy być gotowe, aby zacząć uczyć się miłości do siebie”

Napisz do mnie i wspólnie przeżyjmy tą podróż pełną transformacji: