Louise Hay 

Jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie rozwoju osobistego.
Jej najbardziej znanym dziełem jest bestseller pt. Możesz uzdrowić swoje życie. To przełomowe dzieło, w którym zawarta jest cała mądrość, którą zdobyła po wielu latach studiów i badań oraz dzięki pracy jako doradca metafizyczny.

Książka ta jest do dziś uważana za podstawowe źródło wiedzy dla ludzi, którzy chcą lepiej poznać siebie i poprawić jakość swojego życia.

Do tej pory na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów egzemplarzy tej książki. Została przetłumaczona na 25 języków. Spostrzeżenia Louise Hay zostały również sfilmowane w inspirującym filmie “Heal Your Life”, który również odniósł wielki sukces na całym świecie.
Louise L. Hay miała dzieciństwo pełne nadużyć, wykorzystywania seksualnego, biedy i przemocy. Już jako dorosła kobieta zachorowała na raka. Potraktowała chorobę, jako okazję do przetestowania metod, których uczyła, na sobie.
Dzięki swojej promiennej osobowości i dawaniu przykładu swoim życiem Louise była i nadal jest ogromnym źródłem inspiracji dla wielu osób.

“Każde słowo, które wymawiamy i każda nasza myśl, kreuje naszą przyszłość!”

Louise Hay

„Życie jest proste. Otrzymujemy to, co dajemy. Jeśli w umysłach mamy spokój i harmonię, odnajdziemy to także w codziennym życiu”, przekonuje Louise Hay na łamach swoich książek na tyle skutecznie, że miliony ludzi sięgają po jej porady, odzyskując wiarę w siebie i w poczucie własnej wartości.

Inne bardzo inspirujące książki Louise to między innymi:
“Wszystko będzie dobrze!”, którą napisała z Dr. Moną Lisą Schulz. Książka, w której medycyna głównego nurtu i spostrzeżenia Louise Hay są badane z perspektywy lekarza z wykształceniem medycznym.

”Możesz stworzyć niezwykłe życie!” napisała ze znanym trenerem/filozofem Cheryl Richardson.
“Możesz uzdrowić swoje serce!”, napisana z ekspertem od żałoby, Davidem Kesslerem. Książka o uzdrawianiu serca po rozstaniu, rozwodzie, śmierci …

 

„Życie nie jest czymś, co nam się przydarza” – powiedziała Louise Hay. W swoich książkach wyjaśnia nam, że nasze myśli i przekonania o sobie i o naszym życiu stają się dla nas prawdziwe i dlatego często są przyczyną naszych problemów emocjonalnych i fizycznych. Uczy nas, że miłość do siebie nie jest czymś złym, a wręcz przeciwnie. Uczy nas jak zmienić nasze myśli i życie.

Louise mówi: „Ucząc ludzi kochania siebie, tworzę bezpieczną przestrzeń, aby mogli odkryć, jacy są wyjątkowi i niepowtarzalni. To jest wszystko, co robię ”.

Louise Hay zmarła 30.08.2017 w wieku 90 lat.
Jej filozofia jest nadal rozpowszechniana na całym świecie z wielką miłością przez jej nauczycieli i trenerów Heal Your Life.